Mangový extra džem se sníženým obsahem cukru

Mangový džem se sníženým obsahem cukru

Exotická chuť zralého manga s nižším obsahem cukru pro intenzivní sladkost. Skvělý na pečivo, do smoothie, jogurtu nebo jako náplň do dezertů.

Skladem (>5 ks)
Kód: 279
135 Kč
Kategorie: Extra džemy se sníženým obsahem cukru
Hmotnost: 0.45 kg

Mangový džem se sníženým obsahem cukru

Tento mangový džem je vyroben z vysoce kvalitního, zralého manga, které mu dodává intenzivní, exotickou chuť a jemnou sladkost. Díky sníženému obsahu cukru vyniká přirozená sladkost ovoce, aniž by byla přehlušena přidaným cukrem. Mango je bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, což činí tento džem nejen lahodným, ale i zdravým doplňkem vaší stravy.

Ruční výroba a kvalitní suroviny zaručují autentickou chuť bez umělých přísad, barviv a konzervantů. Tento džem je perfektní na pečivo, do smoothie, jogurtu, kaší nebo jako náplň do dezertů. Exotická chuť manga přináší do každého jídla trochu slunce a tropické pohody.

🥭 Intenzivní chuť zralého manga
🍯 Snížený obsah cukru pro přírodní sladkost
🥄 Skvělý na pečivo, do smoothie, jogurtu nebo dezertů
Ruční výroba bez umělých přísad

 

Mé džemy jsou plné pečlivě vybraného lokálního ovoce, jehož chuti dává vyniknout menší poměr přidaného cukru. Postě „ROZDÍL POZNÁŠ V CHUTI“.

Vedle standardních oblíbených džemů z kuchyní našich babiček vymýšlím vlastní originální receptury, které si získávají srdce a mlsné jazýčky mých zákazníků.

Výrobky, které pro Vás opravdu s láskou vařím, jsou držitelem značky regionální produkt Lužické hory a Máchův kraj.

 

VYROBENO S LÁSKOU“ není jen prázdný slogan. Moje výroba je totiž:

  • 100% ruční
  • v malých várkách
  • bez průmyslových technologií
  • bez barviv, aromat a umělých konzervantů
  • na pečlivost a kvalitu dohlíží můj malý synek

 

Složení: Mango (jemně mixované), cukr, zahušťovadlo: pektin, citronová šťáva.

Hmotnost: 280 g

Ve 100 g hotového výrobku je obsaženo 82 g ovoce a 40 g přírodních sladidel (včetně těch již obsažených v ovoci)

Po otevření uchovejte při teplotě do 10 °C a spotřebujte do 7 dní.

Vyrobeno s láskou v České republice. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola